Velkommen til vores online butik!

Generator-0120488291

Kort beskrivelse:

120469001, 120469019, 120469039, 120469101, 120469103, 120469509, 120469686, 120469982, 120488256, 120488277, 120488278, 120488282, 120488291, 120489231, 120489282, 120489316, 986033510, 98483304 3440, 3741, 3744, 4103, 4389, 6033GB3010, 6033GB3023, 6033GB3047, 6033GB3055, 6033GB3083, 3255439, 3283780, 894300, 986041090, 986047870, 1244492, 1267235, 1274480, 1350515, 1357591, 2943, 2946 V836659786, 943.357.261, F063075, 1.177.464, 11.209.422, AAN3112, AELD077, 10.018.258, LRA00973, LRA02504, LRA2504, LRA973, LRB00138, LRB138, 72.735.586, MG587, 51261017214, 51261017215, 51.542.402, 715.424.002, 71.542.402, 71.548.102, 81.543.102, 91.540.602, 91.540.620, 91540702, 91541502, 91549902, 9154990280, 95407002, 101542002, 101548202, 101548902, 10154890280, 101549202, 10154920280, 10548902, 3661502350, A0091549902, A009154990280, A0101548902, A010154890280, A0101549202, A010154920280, A010548902, 2871C201, 2.940.780, 43 6589, 510372, 9AR3927G, 20402404


Produktdetaljer

OEM-kode

Gældende køretøjer

service

Produktetiketter

0120488291 Strømstyrke (A) 100
Rotation CW
Remskiver Type Ikke monteret
Remskiver Type Fast
Remskive riller 2
Tilslut kode 243

  • Tidligere:
  • Næste:

  • BOSCH 120469001
    BOSCH 120469019
    BOSCH 120469039
    BOSCH 120469101
    BOSCH 120469103
    BOSCH 120469509
    BOSCH 120469686
    BOSCH 120469982
    BOSCH 120488256
    BOSCH 120488277
    BOSCH 120488278
    BOSCH 120488282
    BOSCH 120488291
    BOSCH 120489231
    BOSCH 120489282
    BOSCH 120489316
    BOSCH 986033510
    BOSCH 986034270
    BOSCH 986034400
    BOSCH 986037410
    BOSCH 986037440
    BOSCH 986041030
    BOSCH 986043890
    BOSCH 3351
    BOSCH 3427
    BOSCH 3440
    BOSCH 3741
    BOSCH 3744
    BOSCH 4103
    BOSCH 4389
    BOSCH 6033DK3010
    BOSCH 6033DK3023
    BOSCH 6033DK3047
    BOSCH 6033DK3055
    BOSCH 6033DK3083
    CUMMINS 3255439
    CUMMINS 3283780
    DAF 894300
    DAF 986041090
    DAF 986047870
    DAF 1244492
    DAF 1267235
    DAF 1274480
    DAF 1350515
    DAF 1357591
    DAF 297297
    DAF 393746
    DAF 613097
    DAF 894300
    FENDT 1800111482
    FENDT V836659786
    FIAT / MARELLI 943357261
    JOHN DEERE F063075
    KHD 1177464
    LETRIKA (ISKRA) 11209422
    LETRIKA (ISKRA) AAN3112
    LEYLAND AELD077
    LIEBHERR 10018258
    LUCAS LRA00973
    LUCAS LRA02504
    LUCAS LRA2504
    LUCAS LRA973
    LUCAS LRB00138
    LUCAS LRB138
    MAHLE 72735586
    MAHLE MG587
    MAND 51261017214
    MAND 51261017215
    MERCEDES-BENZ 51542402
    MERCEDES-BENZ 715424002
    MERCEDES-BENZ 71542402
    MERCEDES-BENZ 71548102
    MERCEDES-BENZ 81543102
    MERCEDES-BENZ 91540602
    MERCEDES-BENZ 91540620
    MERCEDES-BENZ 91540702
    MERCEDES-BENZ 91541502
    MERCEDES-BENZ 91549902
    MERCEDES-BENZ 9154990280
    MERCEDES-BENZ 95407002
    MERCEDES-BENZ 101542002
    MERCEDES-BENZ 101548202
    MERCEDES-BENZ 101548902
    MERCEDES-BENZ 10154890280
    MERCEDES-BENZ 101549202
    MERCEDES-BENZ 10154920280
    MERCEDES-BENZ 10548902
    MERCEDES-BENZ 3661502350
    MERCEDES-BENZ A0091549902
    MERCEDES-BENZ A009154990280
    MERCEDES-BENZ A0101548902
    MERCEDES-BENZ A010154890280
    MERCEDES-BENZ A0101549202
    MERCEDES-BENZ A010154920280
    MERCEDES-BENZ A010548902
    PERKINS 2871C201
    VALEO 2940780
    VALEO 436589
    VALEO 510372
    VALEO 9AR3927G
    VOLVO 20402404
    Lave Model Type År Info
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946cc, 313HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946cc, 313HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 AK 2003 - 11946cc, 320 HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 K. 2003 - 11946cc, 320 HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 AK 1997 - 2002 11946cc, 354HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 K 1997 - 2002 11946cc, 354HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 A 2002 - 11946cc, 360 HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 AK 2003 - 11946cc, 360 HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 K 2003 - 11946cc, 360 HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 AK 1997 - 2002 11946cc, 394HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 K. 1997 - 2002 11946cc, 394HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 K 2003 - 11946cc, 408HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 AK 1997 - 2002 11946cc, 428HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 K 1997 - 2002 11946cc, 428HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2635 B. 2005 - 11967cc, 354HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 B. 2011 - 6374cc, 279 HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K. 2011 - 6374cc, 279 HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3228 C 2002 - 2004 6374cc, 279 HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 2004 - 11967cc, 354HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 B 2004 - 2005 11967cc, 354HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 B. 2004 - 2005 11967cc, 401HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 K. -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 2004 - 11967cc, 428HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 B. 2004 - 11967cc, 428HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 B 2005 - 11967cc, 354HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 K 2009 - 11967cc, 354HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 4140 K. 2009 - 11967cc, 401HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 4143 K 2009 - 11967cc, 428HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252 HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279 HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 11967cc, 252HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 279 HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374cc, 245 HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374cc, 279 HK
    MERCEDES-BENZ CITO 130 kW 1999 - 4249cc, 177HK
    ERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 4801cc, 218 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 6374cc, 231HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2012 - 4801cc, 218 HK
    MERCEDES-BENZ VARIO 613 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 615 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 810 DT (670.398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 102 HK
    MERCEDES-BENZ VARIO 813 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 813 DA -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 814 DT (670.398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 136HK
    MERCEDES-BENZ VARIO 815 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 815 DA -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 816 DT (670.398) 1996 - 4250cc, 4cyl, 152HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675cc, 125 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 150 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 177HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 150 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 177HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 4249cc, 177HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 6374cc, 231HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 150 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 177HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4801cc, 218 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 500 -  
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 4801cc, 218 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 6374cc, 231HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2012 - 4801cc, 218 HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928cc, 435 HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928cc, 476HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 11967cc, 354HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435 HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435 HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675cc, 125 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 150 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 177HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 150 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 177HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 4249cc, 177HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 6374cc, 231HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 150 HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 177HK
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4801cc, 218 HK
    MERCEDES-BENZ ZETROS 1833 A 2008 - 7201cc, 326HK
    MERCEDES-BENZ ZETROS 2733 A. 2008 - 7201cc, 326HK

    Nitel qulaity-garanti:

    Alle vores produkter leverer et års garantiservice. Hvis der er kvalitetsproblemer med selve produktet fra købsdatoen, efter bekræftelse fra vores kvalitetsinspektionsafdeling, leverer vi helt nye produkter gratis.

     Nitel-virksomhedsmål:

    Kundernes tilfredshed er vores mål, og håber inderligt at etablere langsigtede stabile samarbejdsrelationer med kunderne for at udvikle markedet i fællesskab. At bygge strålende i morgen sammen! Vores firma betragter "rimelige priser, effektiv produktionstid og god eftersalgsservice" som vores princip. Vi håber at samarbejde med flere kunder om gensidig udvikling og fordele. Vi byder potentielle købere velkommen til at kontakte os.
    De fleste problemer mellem leverandører og kunder skyldes dårlig kommunikation. Kulturelt kan leverandører være tilbageholdende med at stille spørgsmålstegn ved ting, de ikke forstår. Vi nedbryder disse barrierer for at sikre, at du får det, du ønsker, til det niveau, du forventer, når du vil have det. Hurtigere leveringstid, og det ønskede produkt er vores kriterium. 

     

    Skriv din besked her og send den til os