Velkommen til vores online butik!

Generator-0124655012

Kort beskrivelse:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 20466317, 20849352, 2050


Produktdetaljer

OEM-kode

Gældende køretøjer

Produktetiketter

0124655012 Spænding (V) 24
Strømstyrke (A) 110
Rotation CW
Remskiver Type Fast
Remskive riller 8
Remskiver Diameter (mm) 73
B + terminal (30) M8
Tilslut kode 167

  • Tidligere:
  • Næste:

  • BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT KØRETØJ IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT KØRETØJ IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT KØRETØJ IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Lave Model Type År Info
    RENAULT TRUCKS KERAX 460,32 2006 - 12800cc, 461HK
    RENAULT TRUCKS KERAX 500,32 2006 - 12800cc, 500 HK
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 440,19 2009 - 12800cc, 440 HK
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460,18 T 2006 - 12800cc, 461HK
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 340 HK
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 380 HK
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 340 HK
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 380 HK
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 420 HK
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100cc, 460 HK
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 420 HK
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800cc, 460 HK
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800cc, 500 HK
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800cc, 500 HK
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800cc, 380 HK
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800cc, 420 HK
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800cc, 460 HK
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800cc, 500 HK
    Skriv din besked her og send den til os