Velkommen til vores online butik!

Mitsubishi-M009T80472 Startmotorer

Kort beskrivelse:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11.022.980 6.035.634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Produktdetaljer

OEM KODE

Gældende køretøjer

Service

Pakning

Produktetiketter

M009T80472 Spænding [V] 24
Effekt [kW] 7
Rotation CW
Størrelse A [mm] 92
Størrelse B [mm] 47
Nr. / Tænder [antal ] 12
Nr. / Tænder (passer ind) [antal ] 12
Nej / montering. huller [antal ] 3
Nej / montering. huller med gevind [antal ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126,5
O.2 [mm] 126,5
O.3 [mm] 126,5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Tidligere:
  • Næste:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    ÆGTE 20437436BN
    ÆGTE 20437436OE
    LAUBER 28.1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634.0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    CASCO CST35634AS
    CASCO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLITE M009T80472
    PRESTOLITE M009T80473
    PRESTOLITE M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    LAST 113851
    HC-DELE CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Lave Model Type År Info
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946cc, 313HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946cc, 313HK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967cc, 360 HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B. 2004 - 11967cc, 401HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K. 2004 - 11967cc, 401HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B. 2004 - 11967cc, 428HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967cc, 428HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K. 2011 - 6374cc, 279 HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967cc, 360 HK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967cc, 360 HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252 HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279 HK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435 HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435 HK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476HK

    Alle vores produkter leverer et års garantiservice. Hvis der er kvalitetsproblemer med selve produktet fra købsdatoen, efter bekræftelse fra vores kvalitetsinspektionsafdeling, leverer vi helt nye produkter gratis.

    Virksomhedens mål: Kundernes tilfredshed er vores mål og håber inderligt at etablere langsigtede stabile samarbejdsrelationer med kunderne for at udvikle markedet i fællesskab. At bygge strålende i morgen sammen! Vores firma betragter "rimelige priser, effektiv produktionstid og god eftersalgsservice" som vores princip. Vi håber at samarbejde med flere kunder om gensidig udvikling og fordele. Vi byder potentielle købere velkommen til at kontakte os. De fleste problemer mellem leverandører og kunder skyldes dårlig kommunikation. Kulturelt kan leverandører være tilbageholdende med at stille spørgsmålstegn ved ting, de ikke forstår. Vi nedbryder disse barrierer for at sikre, at du får det, du ønsker, til det niveau, du forventer, når du vil have det. Hurtigere leveringstid, og det ønskede produkt er vores kriterium.

    Vi har farveemballage & neutral emballageboks og tilpasset emballageboks Hvert produkt pakkes i en enkelt æske med etiket med alle oplysninger om det, og æsker pakkes i karton, kartoner pakkes i palle.

    Skriv din besked her og send den til os